Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ehartm2
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2010
Location: USA
Recent Rankings
90 Finding Neverland (2004) - Jan 02, 2010
94 The Science of Sleep (2006) - Jan 02, 2010
94 The Constant Gardener (2005) - Jan 02, 2010
86 12 Monkeys (1995) - Jan 02, 2010
91 The Hours (2002) - Jan 02, 2010
95 Seven (1995) - Jan 02, 2010
92 The Dark Knight (2008) - Jan 02, 2010
97 Memento (2001) - Jan 02, 2010
93 21 Grams (2003) - Jan 02, 2010
89 The Boondock Saints (1999) - Jan 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ehartm2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?