Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum 10 highest scoring new/...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
eijanaika
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2012
Location: Pennsylvania, USA
Bio: Films rated 50 or above I don't regret watching.
Films rated 88 or above I highly recommended.
Recent Rankings
38 T2 Videodrome (1983) - May 20, 2013
75 T8 Bluebeard (2009) - May 16, 2013
75 T8 Cosmopolis (2012) - May 12, 2013
63 T6 Holy Motors (2012) - May 01, 2013
88 T10 eXistenZ (1999) - Apr 26, 2013
63 T6 Kakurenbo: Hide and Seek (2005) - Jan 16, 2013
75 T8 Yűkoku (1966) - Jan 15, 2013
63 T6 The Trouble with Harry (1955) - Jan 13, 2013
75 T8 Vampyr (1932) - Nov 15, 2012
75 T8 Benda Bilili! (2010) - Oct 28, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with eijanaika. Why not go rank more films, then come back and check it out again?