![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
einsi87 | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2010
Location: Iceland
|

| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Nov 20, 2010 |
| 82 | The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 20, 2010 |
| 80 | District 9 (2009) - Nov 20, 2010 |
| 85 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Nov 20, 2010 |
| 65 | Eurotrip (2004) - Nov 20, 2010 |
| 85 | Forrest Gump (1994) - Nov 20, 2010 |
| 77 | Rocky III (1982) - Nov 20, 2010 |
| 80 | The Godfather (1972) - Nov 20, 2010 |
| 65 | Gothika (2003) - Nov 20, 2010 |
| 79 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |