Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ejas4816
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2009
Location: USA
Recent Rankings
68 Red Sorghum (1987) - Sep 12, 2011
98 The Fog of War (2003) - Sep 09, 2011
85 American Psycho (2000) - Sep 06, 2011
30 50 First Dates (2004) - Sep 06, 2011
90 The Castle in the Sky (1986) - Sep 06, 2011
90 Little Miss Sunshine (2006) - Sep 06, 2011
83 The Devil Wears Prada (2006) - Sep 06, 2011
87 Lost in Translation (2003) - Sep 06, 2011
87 Marie Antoinette (2006) - Sep 06, 2011
65 Somewhere (2010) - Sep 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ejas4816. Why not go rank more films, then come back and check it out again?