![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eject | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2009
Location: Australia
|

| 90 | Black Swan (2010) - Jan 02, 2011 |
| 84 | Unthinkable (2010) - Aug 23, 2010 |
| 80 | Splice (2010) - Aug 23, 2010 |
| 85 | The Experiment (2010) - Aug 23, 2010 |
| 73 | The Bourne Ultimatum (2007) - Feb 20, 2010 |
| 83 | 28 Days Later (2002) - Jan 30, 2010 |
| 79 | 28 Weeks Later... (2007) - Jan 30, 2010 |
| 87 | Donnie Darko (2001) - Jan 22, 2010 |
| 82 | American History X (1998) - Jan 22, 2010 |
| 85 | American Beauty (1999) - Jan 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |