![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ejn21 | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2006
Location: New Zealand
|

| 71 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 62 | Auto Focus (2002) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 51 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Capturing the Friedmans (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Cooler (2003) - Aug 13, 2007 |
| 48 | Daddy Day Care (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |