eladmen

eladmen
Member Since: 16 Jul 2013
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 65% Children of Men (2006) - Rated 04 Sep 2015
85 83% A Clockwork Orange (1971) - Rated 04 Sep 2015
85 83% Taxi Driver (1976) - Rated 04 Sep 2015
85 83% Chinatown (1974) - Rated 04 Sep 2015
80 65% Blue Jasmine (2013) - Rated 04 Sep 2015
75 47% Whiplash (2014) - Rated 04 Sep 2015
75 47% The Imitation Game (2014) - Rated 04 Sep 2015
80 65% 12 Years a Slave (2013) - Rated 04 Sep 2015
85 83% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 21 Aug 2015
85 83% Short Term 12 (2013) - Rated 25 Jul 2015