![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elbee23 | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 60 | Star Trek (2009) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Zoolander (2001) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Shrek (2001) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Mary Poppins (1964) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Adaptation. (2002) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Everyone Says I Love You (1996) - Aug 18, 2009 |
| 80 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 18, 2009 |
| 20 | Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Caché (2005) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Straight Story (1999) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |