![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eldano | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: May 25, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Dude, Where's My Car? (2000) - May 17, 2008 |
| 90 | Shrek (2001) - May 17, 2008 |
| 97 | The Green Mile (1999) - May 17, 2008 |
| 65 | 12 Monkeys (1995) - May 17, 2008 |
| 95 | Man on Fire (2004) - May 17, 2008 |
| 93 | Dan in Real Life (2007) - May 17, 2008 |
| 94 | Transformers (2007) - May 17, 2008 |
| 80 | Beowulf (2007) - May 17, 2008 |
| 86 | Cloverfield (2008) - May 17, 2008 |
| 91 | Rambo (2008) - May 17, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |