elecricsuga

elecricsuga
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2012
Location: Hong Kong
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 32% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 17 Aug 2012
95 71% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 17 Aug 2012
94 58% Traffic (2000) - Rated 17 Aug 2012
95 71% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 17 Aug 2012
90 50% Stand by Me (1986) - Rated 17 Aug 2012
100 94% Casablanca (1942) - Rated 17 Aug 2012
95 71% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 17 Aug 2012
85 32% Edward Scissorhands (1990) - Rated 17 Aug 2012
100 94% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 17 Aug 2012
85 32% Girl, Interrupted (1999) - Rated 17 Aug 2012