![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elevenbulls | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 19, 2009 |
| 87 | About Schmidt (2002) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Ghost World (2001) - Aug 19, 2009 |
| 89 | Raising Arizona (1987) - Aug 19, 2009 |
| 85 | In Bruges (2008) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Away We Go (2009) - Aug 19, 2009 |
| 99 | Rushmore (1998) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Being John Malkovich (1999) - Aug 19, 2009 |
| 98 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Sideways (2004) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |