elfin

elfin
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2008
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 77% An Education (2009) - Rated 14 Feb 2010
73 50% In the Bedroom (2001) - Rated 14 Feb 2010
84 83% Dancer in the Dark (2000) - Rated 14 Feb 2010
83 80% Cruel Intentions (1999) - Rated 14 Feb 2010
75 55% Hercules (1997) - Rated 14 Feb 2010
82 77% Girl, Interrupted (1999) - Rated 12 Feb 2010
87 91% Great Expectations (1998) - Rated 12 Feb 2010
77 60% The Beach (2000) - Rated 12 Feb 2010
47 17% Varsity Blues (1999) - Rated 12 Feb 2010
66 41% Mamma Mia! (2008) - Rated 12 Feb 2010