![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elfyo | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jan 05, 2007 |
| 89 | The Departed (2006) - Dec 26, 2006 |
| 93 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 21, 2006 |
| 52 | Doom (2005) - Dec 21, 2006 |
| 70 | Hustle & Flow (2005) - Dec 21, 2006 |
| 87 | The Boondock Saints (1999) - Dec 21, 2006 |
| 85 | Mystic River (2003) - Dec 21, 2006 |
| 72 | The Italian Job (2003) - Dec 21, 2006 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Dec 21, 2006 |
| 59 | Madagascar (2005) - Dec 21, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |