elgatito

elgatito
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 21 May 2010
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 52% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 21 May 2010
87 26% The Terminator (1984) - Rated 21 May 2010
90 52% Dune (1984) - Rated 21 May 2010
93 88% Fight Club (1999) - Rated 21 May 2010
87 26% Dead Poets Society (1989) - Rated 21 May 2010
93 88% The Usual Suspects (1995) - Rated 21 May 2010
88 35% There's Something About Mary (1998) - Rated 21 May 2010
87 26% Back to the Future Part III (1990) - Rated 21 May 2010
92 78% Kung Fu Panda (2008) - Rated 21 May 2010
81 4% Lost in Translation (2003) - Rated 21 May 2010