![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elgofo | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: France
|

| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 27, 2009 |
| 86 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 27, 2009 |
| 60 | The 6th Day (2000) - Aug 27, 2009 |
| 20 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Me, Myself & Irene (2000) - Aug 27, 2009 |
| 89 | Total Recall (1990) - Aug 27, 2009 |
| 75 | Dude, Where's My Car? (2000) - Aug 27, 2009 |
| 85 | Cast Away (2000) - Aug 27, 2009 |
| 79 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 27, 2009 |
| 87 | The Matrix (1999) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |