![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eliV | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2012
Location: USA
|

| 80 | Fargo (1996) - Jan 19, 2012 |
| 80 | Big Fish (2003) - Jan 19, 2012 |
| 50 | The Bourne Identity (2002) - Jan 19, 2012 |
| 80 | Superbad (2007) - Jan 19, 2012 |
| 70 | Blade Runner (1982) - Jan 19, 2012 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Jan 19, 2012 |
| 70 | Lost in Translation (2003) - Jan 19, 2012 |
| 99 | Being John Malkovich (1999) - Jan 19, 2012 |
| 80 | Barton Fink (1991) - Jan 19, 2012 |
| 90 | Sicko (2007) - Jan 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |