Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
elijya
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2008
Location: Philadelphia, pa, USA
Recent Rankings
10 The Prestige (2006) - Dec 24, 2008
8 Memento (2001) - Dec 24, 2008
9 Fight Club (1999) - Dec 24, 2008
9 Requiem for a Dream (2000) - Dec 24, 2008
10 Dark City (1998) - Dec 23, 2008
8 The Crow (1994) - Dec 23, 2008
10 The Dark Knight (2008) - Dec 23, 2008
7 GoldenEye (1995) - Dec 23, 2008
5 Pay It Forward (2000) - Dec 23, 2008
4 Wild Things (1998) - Dec 23, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with elijya. Why not go rank more films, then come back and check it out again?