![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elirwen | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2009
Location: Czech Republic
|
|
Bio: I love fantasy, sci-fi and horror and I love watching TV shows.
| |

| 90 | Iron Man 2 (2010) - Apr 30, 2010 |
| 75 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Apr 08, 2010 |
| 70 | Leap Year (2010) - Apr 07, 2010 |
| 85 | Shaun of the Dead (2004) - Mar 30, 2010 |
| 95 | Moon (2009) - Mar 12, 2010 |
| 85 | Alice in Wonderland (2010) - Mar 12, 2010 |
| 30 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Mar 12, 2010 |
| 95 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Jun 24, 2009 |
| 95 | Transformers (2007) - Jun 24, 2009 |
| 20 | The Cave (2005) - Jun 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |