![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elisadmeg | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2010
|

| 0 | Twilight (2008) - Mar 13, 2011 |
| 53 | The Da Vinci Code (2006) - Mar 13, 2011 |
| 99 | Let the Right One In (2008) - Mar 13, 2011 |
| 99 | Dogma (1999) - Mar 13, 2011 |
| 100 | The Virgin Suicides (1999) - Mar 13, 2011 |
| 50 | Kung Fu Panda (2008) - Mar 13, 2011 |
| 25 | Across the Universe (2007) - Mar 13, 2011 |
| 40 | Romeo + Juliet (1996) - Mar 13, 2011 |
| 95 | Spirited Away (2002) - Mar 13, 2011 |
| 80 | The Mask of Zorro (1998) - Mar 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |