![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elisa_viali | |
![]() |
Movie Buff - 354 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2010
Location: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazil
|
|
Message Sent!
Bio: Lazy movielover. Book editor, flamenco dancer, wannabe geek and pseudomp3dj.
| |

| 85 | Burn After Reading (2008) - Feb 07, 2010 |
| 90 | Y Tu Mamá También (2001) - Feb 07, 2010 |
| 75 | The Breakfast Club (1985) - Feb 07, 2010 |
| 91 | Brokeback Mountain (2005) - Feb 07, 2010 |
| 90 | Match Point (2005) - Feb 07, 2010 |
| 86 | Eyes Wide Shut (1999) - Feb 07, 2010 |
| 70 | Wayne's World 2 (1993) - Feb 07, 2010 |
| 80 | Wayne's World (1992) - Feb 07, 2010 |
| 7 | Bedazzled (2000) - Jan 23, 2010 |
| 68 | Vanilla Sky (2001) - Jan 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |