![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elmoco | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: chicago, il, USA
|
|
Bio: videogame freak, blogger and cookie monster.
www.endangeredgamer.com
| |

| 92 | Alien (1979) - Aug 18, 2007 |
| 89 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 18, 2007 |
| 83 | Hellraiser (1987) - Aug 18, 2007 |
| 54 | Wag the Dog (1997) - Aug 18, 2007 |
| 87 | Gosford Park (2001) - Aug 18, 2007 |
| 58 | Species (1995) - Aug 18, 2007 |
| 82 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 18, 2007 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Aug 18, 2007 |
| 77 | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Aug 18, 2007 |
| 71 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |