![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elmonte | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2009
Location: Nanaimo, BC, Canada
|

| 70 | Dogma (1999) - Sep 22, 2009 |
| 70 | The Man in the Iron Mask (1998) - Sep 22, 2009 |
| 80 | Minority Report (2002) - Sep 22, 2009 |
| 50 | Smokin' Aces (2007) - Sep 22, 2009 |
| 75 | Notting Hill (1999) - Sep 22, 2009 |
| 85 | The Sixth Sense (1999) - Sep 22, 2009 |
| 95 | WALL·E (2008) - Sep 22, 2009 |
| 20 | Dirty Dancing (1987) - Sep 22, 2009 |
| 85 | American Graffiti (1973) - Sep 22, 2009 |
| 50 | Secret Agent (1936) - Sep 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |