Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
elo
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2011
Location: tehran, tehran, Iran
Recent Rankings
70 A Scanner Darkly (2006) - Mar 08, 2011
95 The Prestige (2006) - Mar 08, 2011
75 Sunshine (2007) - Mar 08, 2011
85 Black Swan (2010) - Mar 08, 2011
50 I Am Sam (2001) - Mar 08, 2011
55 Requiem (2006) - Mar 08, 2011
55 Chicago (2002) - Mar 08, 2011
70 The Missing (2003) - Mar 08, 2011
55 2012 (2009) - Mar 08, 2011
55 Deception (2008) - Mar 08, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with elo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?