eloisabelard

eloisabelard
Film Freak - 581 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.

more Recent Ratings

80 76% Nocturnal Animals (2016) - Rated 14 Mar 2017
70 51% American Honey (2016) - Rated 14 Mar 2017
78 70% La La Land (2016) - Rated 14 Mar 2017
63 39% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 14 Mar 2017
84 87% No (2012) - Rated 03 Feb 2017
62 38% Blue Valentine (2010) - Rated 13 Jan 2017
65 41% Smashed (2012) - Rated 03 Jan 2017
60 35% The Spectacular Now (2013) - Rated 03 Jan 2017
52 28% Café Society (2016) - Rated 03 Jan 2017
92 97% Swiss Army Man (2016) - Rated 03 Jan 2017