![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
el_rojo | |
![]() |
Movie Buff - 246 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2007
Location: Amsterdam, Netherlands
|

| 70 | Halloween (1978) - Sep 26, 2008 |
| 60 | Crocodile Dundee (1986) - Sep 06, 2008 |
| 50 | Constantine (2005) - Sep 06, 2008 |
| 60 | Grease (1978) - Sep 06, 2008 |
| 70 | Bicentennial Man (1999) - Sep 06, 2008 |
| 70 | Ronin (1998) - Sep 06, 2008 |
| 50 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 06, 2008 |
| 60 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Sep 06, 2008 |
| 40 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Sep 06, 2008 |
| 60 | The Untouchables (1987) - Sep 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |