Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
eltonldf
Cinema Addict - 1111 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2010
Location: Buenos Aires, Argentina
Age: 24
Gender: Male
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Bio: zzz....
Recent Rankings
45 The Duchess (2008) - Jan 23, 2012
65 50/50 (2011) - Jan 23, 2012
70 Drive (2011) - Jan 08, 2012
60 The Hangover Part II (2011) - Jan 08, 2012
75 Band of Outsiders (1964) - Jan 02, 2012
75 The Turin Horse (2011) - Jan 02, 2012
70 The Host (2006) - Dec 30, 2011
75 Winter's Bone (2010) - Dec 27, 2011
75 22nd of May (2010) - Dec 27, 2011
80 Blue Valentine (2010) - Dec 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with eltonldf. Why not go rank more films, then come back and check it out again?