Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
elvinisscary
Movie Buff - 147 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2011
Location: UK
Recent Rankings
80 Shaun of the Dead (2004) - Oct 28, 2011
70 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 28, 2011
80 A Bittersweet Life (2005) - Oct 28, 2011
80 Black Swan (2010) - Oct 28, 2011
85 Into the Wild (2007) - Oct 28, 2011
76 Schindler's List (1993) - Oct 28, 2011
75 Four Lions (2010) - Oct 28, 2011
75 Jaws (1975) - Oct 28, 2011
60 Dante's Peak (1997) - Oct 28, 2011
75 Home Alone (1990) - Oct 28, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with elvinisscary. Why not go rank more films, then come back and check it out again?