![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
elzilcho | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2010
Location: Nashua, NH, USA
|

| 70 | Forrest Gump (1994) - Jan 12, 2010 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 12, 2010 |
| 88 | Minority Report (2002) - Jan 12, 2010 |
| 76 | Stuck on You (2003) - Jan 12, 2010 |
| 95 | Blade Runner (1982) - Jan 12, 2010 |
| 91 | The Conversation (1974) - Jan 12, 2010 |
| 77 | Blades of Glory (2007) - Jan 12, 2010 |
| 89 | Schindler's List (1993) - Jan 12, 2010 |
| 90 | Casino Royale (2006) - Jan 12, 2010 |
| 70 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |