Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
elzippy
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2012
Recent Rankings
96 Memento (2001) - May 12, 2012
91 The Rum Diary (2011) - May 12, 2012
94 Die Fälscher (2007) - Apr 22, 2012
90 Howl's Moving Castle (2004) - Jan 09, 2012
40 The Village (2004) - Jan 09, 2012
90 Spirited Away (2002) - Jan 09, 2012
93 Incendies (2010) - Jan 09, 2012
90 Inception (2010) - Jan 09, 2012
93 Step Brothers (2008) - Jan 09, 2012
95 Amélie (2001) - Jan 09, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with elzippy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?