![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emaland | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2011
Location: Seattle, WA, USA
|

| 90 | Cronos (1993) - Jun 27, 2011 |
| 87 | Mimic (1997) - Jun 27, 2011 |
| 92 | The Devil's Backbone (2001) - Jun 27, 2011 |
| 85 | Blade II (2002) - Jun 27, 2011 |
| 85 | Hellboy (2004) - Jun 27, 2011 |
| 85 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jun 27, 2011 |
| 100 | Pan's Labyrinth (2006) - Jun 27, 2011 |
| 98 | Labyrinth (1986) - Jun 27, 2011 |
| 98 | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Jun 27, 2011 |
| 100 | Night of the Living Dead (1968) - Jun 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |