![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emartich | |
![]() |
Movie Buff - 174 Films Ranked
Member Since: May 17, 2006
Location: USA
|

| 80 | The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Shallow Hal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | May (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Night of the Living Dead (1968) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Kingdom of Heaven (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Manchurian Candidate (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Harold and Maude (1971) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Sideways (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ghost in the Shell (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |