![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emel.yavuz | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2010
Location: Ankara, EditBillingAddress=1&EditShippingAddress=1&ShipToAddressId=0&LastBillToCountry=TR&BillToProvinceError=False&LastShipToCountry=&ShipToProvinceError=False&SavedBasketHash=E63324B80FAB0FFB182EEC2F207715A4&SavedShipRates=301081__2%7e%7eYurti%c3%a7i+Kargo%7e%7, Turkey
|

| 80 | Love Me If You Dare (2003) - Dec 11, 2010 |
| 90 | The Sheltering Sky (1990) - Dec 11, 2010 |
| 85 | Last Tango in Paris (1972) - Dec 11, 2010 |
| 80 | Killing Words (2003) - Dec 11, 2010 |
| 80 | V for Vendetta (2006) - Dec 11, 2010 |
| 80 | American History X (1998) - Dec 11, 2010 |
| 100 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 11, 2010 |
| 80 | The Lives of Others (2006) - Dec 11, 2010 |
| 70 | Memoirs of a Geisha (2005) - Dec 11, 2010 |
| 100 | Psycho (1960) - Dec 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |