![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emeraldsjade | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: May 16, 2010
Location: Savannah, GA, USA
|

| 0 | Top Gun (1986) - May 16, 2010 |
| 97 | Donnie Darko (2001) - May 16, 2010 |
| 98 | Ocean's Eleven (2001) - May 16, 2010 |
| 31 | Big Daddy (1999) - May 16, 2010 |
| 0 | Jersey Girl (2004) - May 16, 2010 |
| 1 | U-571 (2000) - May 16, 2010 |
| 81 | The Simpsons Movie (2007) - May 16, 2010 |
| 76 | Hancock (2008) - May 16, 2010 |
| 14 | Jaws (1975) - May 16, 2010 |
| 5 | Sixteen Candles (1984) - May 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |