![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emhehl | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Thailand
|

| 80 | The Prestige (2006) - Dec 05, 2010 |
| 80 | Memento (2001) - Dec 05, 2010 |
| 80 | Insomnia (2002) - Dec 05, 2010 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Dec 05, 2010 |
| 75 | Escape from New York (1981) - Dec 05, 2010 |
| 85 | Equilibrium (2002) - Dec 05, 2010 |
| 90 | George Lucas in Love (1999) - Dec 05, 2010 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Dec 05, 2010 |
| 80 | The Terminal (2004) - Dec 05, 2010 |
| 65 | Elektra (2005) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |