Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
emil
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2006
Location: Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007
90 American History X (1998) - Aug 13, 2007
30 Armageddon (1998) - Aug 13, 2007
70 Batman (1989) - Aug 13, 2007
76 Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007
38 Con Air (1997) - Aug 13, 2007
82 Dangerous Liaisons (1988) - Aug 13, 2007
20 Daredevil (2003) - Aug 13, 2007
74 Dawn of the Dead (2004) - Aug 13, 2007
75 Die Hard (1988) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with emil. Why not go rank more films, then come back and check it out again?