![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emile | |
![]() |
Movie Buff - 394 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 72 | Easy A (2010) - Aug 29, 2011 |
| 79 | WALL·E (2008) - Jul 26, 2011 |
| 77 | Up (2009) - Jul 26, 2011 |
| 69 | The Enigma of Kaspar Hauser (1974) - Jul 26, 2011 |
| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Jul 26, 2011 |
| 80 | Pan's Labyrinth (2006) - Feb 01, 2010 |
| 61 | Primer (2004) - Aug 10, 2009 |
| 67 | The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Aug 10, 2009 |
| 79 | Stand and Deliver (1988) - Aug 10, 2009 |
| 52 | The Darjeeling Limited (2007) - Aug 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |