![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emily813 | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2009
Location: Statesboro, GA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 96 | Across the Universe (2007) - Dec 01, 2009 |
| 93 | The Ugly Truth (2009) - Dec 01, 2009 |
| 93 | Knocked Up (2007) - Dec 01, 2009 |
| 97 | Up (2009) - Dec 01, 2009 |
| 95 | Erin Brockovich (2000) - Dec 01, 2009 |
| 96 | Steel Magnolias (1989) - Dec 01, 2009 |
| 60 | Gigli (2003) - Dec 01, 2009 |
| 96 | City Slickers (1991) - Dec 01, 2009 |
| 97 | The Longest Day (1962) - Dec 01, 2009 |
| 90 | I Love You, Man (2009) - Dec 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |