emindaer

emindaer
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Léon: The Professional (1994) - Rated 05 Sep 2008
89 75% Reservoir Dogs (1992) - Rated 05 Sep 2008
80 56% Men in Black (1997) - Rated 05 Sep 2008
30 2% Executive Decision (1996) - Rated 05 Sep 2008
50 12% Batman Forever (1995) - Rated 05 Sep 2008
90 86% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 05 Sep 2008
85 66% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 05 Sep 2008
52 18% True Lies (1994) - Rated 05 Sep 2008
92 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 05 Sep 2008
76 49% The Terminal (2004) - Rated 05 Sep 2008