Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favourite score / sound...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
emiracle
Movie Buff - 405 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2007
Location: Istanbul, Turkey, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
84 An Education - Mar 10, 2010
70 Shortbus - Feb 18, 2010
74 A Serious Man - Feb 08, 2010
75 Up in the Air - Jan 19, 2010
72 Yahsi bati - Jan 17, 2010
55 Zombieland - Jan 09, 2010
79 Where the Wild Things Are - Jan 04, 2010
80 The Brothers Bloom - Dec 28, 2009
78 Avatar - Dec 27, 2009
Mini-Review: 78 for outstanding 3D experince. Scenario or originality fails.
50 2012 - Dec 13, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with emiracle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?