emirbaran

emirbaran
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2012
Location: kalecik, wan, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ben cok seviyorum ziraat bankasý

more Recent Ratings

50 9% Captain Phillips (2013) - Rated 26 Oct 2013
89 72% Sürü (1978) - Rated 29 Sep 2013
90 80% The Godfather: Part II (1974) - Rated 22 Jul 2013
80 38% Ghajini (2008) - Rated 21 May 2013
85 58% Solaris (1972) - Rated 19 May 2013
80 38% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 19 May 2013
90 80% No Country for Old Men (2007) - Rated 19 May 2013
82 50% Looper (2012) - Rated 19 May 2013
70 19% Hokkabaz (2006) - Rated 19 May 2013
80 38% Heat (1995) - Rated 19 May 2013