Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
emjot
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2009
Location: Šakiai, Lithuania
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Jackass 3-D (2010) - Apr 03, 2011
100 The Shawshank Redemption (1994) - Jan 22, 2011
85 Black Swan (2010) - Jan 16, 2011
65 Orphan (2009) - Jan 16, 2011
85 Inception (2010) - Jan 16, 2011
83 Léon: The Professional (1994) - Jan 16, 2011
82 Delicatessen (1991) - Oct 19, 2010
80 Million Dollar Baby (2004) - Aug 19, 2010
55 Burn After Reading (2008) - Jul 21, 2010
65 The Exorcist (1973) - Jul 21, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with emjot. Why not go rank more films, then come back and check it out again?