![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emmanuelpt | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2008
Location: Maceió, Alagoas, Brazil
|

| 80 | Blood Diamond (2006) - Oct 24, 2008 |
| 95 | Kinsey (2004) - Oct 24, 2008 |
| 90 | Bad Education (2004) - Oct 24, 2008 |
| 85 | The Pursuit of Happyness (2006) - Oct 24, 2008 |
| 90 | The Virgin Suicides (1999) - Oct 24, 2008 |
| 85 | Devil's Advocate (1997) - Oct 24, 2008 |
| 80 | The Beach (2000) - Oct 24, 2008 |
| 75 | Striptease (1996) - Oct 24, 2008 |
| 90 | The Squid and the Whale (2005) - Oct 24, 2008 |
| 93 | Freaks (1932) - Oct 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |