empireant

empireant
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 23 May 2010
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 79% Let the Right One In (2008) - Rated 25 May 2010
95 70% Badlands (1973) - Rated 24 May 2010
100 90% Hoop Dreams (1994) - Rated 23 May 2010
100 90% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 23 May 2010
90 52% Dead Ringers (1988) - Rated 23 May 2010
95 70% Brazil (1985) - Rated 23 May 2010
90 52% (1963) - Rated 23 May 2010
95 70% Crash (1996) - Rated 23 May 2010
100 90% Akira (1988) - Rated 23 May 2010
100 90% Yi Yi (2000) - Rated 23 May 2010