![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emrah | |
![]() |
Cinema Addict - 1384 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: istanbul, Turkey
|

| 20 | Celal Tan ve Ailesinin Asiri Acikli Hikayesi (2011) - May 23, 2012 |
| 0 | Assassins (1995) - May 16, 2012 |
| 5 | Law Abiding Citizen (2009) - May 16, 2012 |
| 80 | Drive (2011) - May 16, 2012 |
| 35 | Nar (2011) - May 11, 2012 |
| 20 | The Vow (2012) - May 11, 2012 |
| 75 | Warrior (2011) - May 09, 2012 |
| 81 | A Separation (2011) - Apr 06, 2012 |
| 78 | Animal Kingdom (2010) - Apr 06, 2012 |
| 55 | Candy (2006) - Mar 31, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |