Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
emreck
Movie Buff - 431 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2010
Location: gaziantep, türkiye, Turkey
Recent Rankings
76 Ali (2001) - Sep 09, 2010
88 Grown Ups (2010) - Sep 09, 2010
83 What Women Want (2000) - Sep 09, 2010
81 Kiwi! (2006) - Sep 09, 2010
78 Underworld (2003) - Sep 09, 2010
73 Lady in the Water (2006) - Sep 09, 2010
80 Desperado (1995) - Sep 09, 2010
74 Made of Honor (2008) - Sep 09, 2010
71 Sunshine (2007) - Sep 09, 2010
76 Smokin' Aces (2007) - Sep 09, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with emreck. Why not go rank more films, then come back and check it out again?