![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emretz | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2010
Location: istanbul, Turkey
|

| 87 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jun 15, 2010 |
| 95 | Fight Club (1999) - Jun 15, 2010 |
| 91 | The Godfather: Part II (1974) - Jun 15, 2010 |
| 41 | Police Academy (1984) - Jun 15, 2010 |
| 51 | The Cell (2000) - Jun 15, 2010 |
| 51 | American Pie 2 (2001) - Jun 15, 2010 |
| 79 | Requiem for a Dream (2000) - Jun 15, 2010 |
| 85 | Face/Off (1997) - Jun 15, 2010 |
| 75 | Dead Man Walking (1995) - Jun 15, 2010 |
| 82 | Slumdog Millionaire (2008) - Jun 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |