Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
emrosemary
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Gossip (2000) - Jan 15, 2010
90 Catch Me If You Can (2002) - Jan 11, 2010
87 Sherlock Holmes (2009) - Jan 02, 2010
80 Burn After Reading (2008) - Jan 02, 2010
83 It's Complicated (2009) - Jan 02, 2010
91 Up in the Air (2009) - Jan 02, 2010
80 Defiance (2008) - Dec 27, 2009
88 The Aviator (2004) - Dec 22, 2009
89 Role Models (2008) - Dec 22, 2009
77 17 Again (2009) - Dec 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with emrosemary. Why not go rank more films, then come back and check it out again?