![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emsimmons75 | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2008
Location: Wheaton, IL/DuPage, USA
|

| 96 | Donnie Darko (2001) - Jan 31, 2008 |
| 84 | Once (2007) - Jan 31, 2008 |
| 73 | The Family Man (2000) - Jan 31, 2008 |
| 87 | Traffic (2000) - Jan 31, 2008 |
| 60 | Braveheart (1995) - Jan 31, 2008 |
| 66 | Without a Paddle (2004) - Jan 31, 2008 |
| 75 | Underworld: Evolution (2006) - Jan 31, 2008 |
| 77 | The Godfather: Part III (1990) - Jan 31, 2008 |
| 95 | In America (2002) - Jan 31, 2008 |
| 69 | Kingpin (1996) - Jan 31, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |