![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
emydube | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2010
Location: Canada
|

| 90 | Priceless (2008) - Dec 04, 2010 |
| 95 | Love Me If You Dare (2003) - Dec 04, 2010 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - Nov 26, 2010 |
| 90 | Crash (2005) - Nov 26, 2010 |
| 95 | Casablanca (1942) - Nov 25, 2010 |
| 95 | Pride & Prejudice (2005) - Nov 25, 2010 |
| 90 | Pretty Woman (1990) - Nov 25, 2010 |
| 80 | Cruel Intentions (1999) - Nov 25, 2010 |
| 70 | Love Actually (2003) - Nov 25, 2010 |
| 95 | Chocolat (2000) - Nov 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |