Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
emzadi613
Movie Buff - 491 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2009
Location: Orlando, Florida, USA
Recent Rankings
80 Batman (1966) - Mar 18, 2009
Mini-Review: LOL, this movie sucks cause it's corny but it brings back nice memories of my childhood!
80 Phone Booth (2003) - Mar 18, 2009
90 The Virgin Suicides (1999) - Mar 18, 2009
90 The Lake House (2006) - Mar 18, 2009
90 Indecent Proposal (1993) - Mar 18, 2009
95 A Time to Kill (1996) - Mar 18, 2009
88 21 Grams (2003) - Mar 18, 2009
80 Dances with Wolves (1990) - Mar 18, 2009
88 We Were Soldiers (2002) - Mar 18, 2009
90 Stand by Me (1986) - Mar 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with emzadi613. Why not go rank more films, then come back and check it out again?